Van Schaik & Van Schaik Gallery en kunstuitleen voor Moderne kunst van bekende hedendaagse kunstenaars. Vanaf een paar euro per maand kunt ook U beschikken over topkunst.
Meer over ons
Van Schaik & Van Schaik Art Gallery heeft een bijzonder voorjaarsevenement ten behoeven van KIKA gehouden (kinderkankervrij).
Het goede doel dat wij hadden uitgekozen, om financieel te ondersteunen, is georganiseerd vanuit een niet-commercieel oogpunt. De opbrengst gaat volledig naar het gekozen goede doel.
Dit evenement is gehouden in onze Gallery in Zeist en was wederom een grote happening.
Wat: Voorjaars-Event ten behoeven van KIKA.
Wanneer: Zondag 27 Maart 2011.
Waar: Van Schaik & Van Schaik Art Gallery, 1e Dorpsstraat 5 te Zeist.
Tijd: Van 13.00 -18.00 uur. 
Sponsoren / exposanten: o.a. van Schaik & van Schaik, McSmart B.V., BMW Ekris Zeist, Sport 2000, Ronald Benschop bloemsierkunst, Handed By, Bang & Olufsen, ikzoekeenfotograaf.nl, Bloemboetiek Nicole, departyshop.nl, FC-Utrecht, Tiramisu, Paardekooper, Lokaal Victoria, Edgar N., Les Perles de Muriëlle, OSN, Brothers Horeca Groep, Mooi Onder een Dak, J.N.S. security, Van Veluw beheer B.V., Coca Cola, ETENBIJ.NL, Haust, Restaurant Juliana, Glossy, Rosco catering, de kunstenaars John Noy, Van Schaik Drankenhandel, Brinkman B.V. en de kunstanaar Hans Pruijn.
Tijdens deze dag hebben alle exposanten hun producten aan u tentoon gesteld.
We hadden gekozen voor een verscheidenheid van exposanten zodat er voor iedereen iets interessants te vinden was.
Foto's van dit event bestellen kan op deze site. Van elke bestelde foto gaat 2,50 naar KIKA.
Zo was er heren en dames mode en een zeer uitgebreide High Tea tevens de introductie van de nieuwe BMW 6 serie cabriolet.
Tevens hadden de sponsoren een uitgebreide goodiebag ter beschikking gesteld. 
Ook was er een veiling voor KIKA waar diverse artikelen geveild werden waaronder een gesigneerd voetbalshirt van Wesley Sneijder en Arjen Robben, FC-Utrecht stelde een Vip arrangement voor het bijwonen van een voetbalwedstrijd beschikbaar, een kunstwerk van Van Schaik & van Schaik Art Gallery en nog meerdere items die er een geslaagde veiling van maakte.
De muzikale omlijsting werd verzorgd worden door Michael Oomen.
Natuurlijk is dit alles onder het genot van een drankje en de culinaire verzorging van Lokaal Victoria.
Met vriendelijke groet,
Berry & Eddie van Schaik
Van Schaik & Van Schaik Art Gallery